COFFEE PHOTO EXHIBITIONS
WINTER EDITION
SPRING EDITION
SUMMER EDITION
AUTUMN EDITION
COFFEE PHOTO EXHIBITIONS - OPIS
To 4 edycje wystaw: wiosna, lato, jesień, zima. Każda z nich ma swój temat przewodni. Wśród naszych ekspozycji, również zawodowcy będą prezentować swoje prace – i w tym przypadku nie ma znaczenia temat lecz Twórca.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach odbywających się co kwartał w czterech cyklach: Winter, Spring, Summer, Autumn.

KONKURS
Zdjęcia wysyłamy na edycję Winter Edition 2013:

Za oknem zimowa aura, a my rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na kolejny konkurs i wystawę Winter Edition w Coffee Photo. Tematem tej edycji jest “Portret”. Zdjęcie prosimy nadsyłać do 15 marca 2013 na adres arek.wojtasiewicz@coffeephoto.pl . Uczestnik ma prawo do nadesłania jednej pracy na poszczególną edycję.

Mamy dla Was także szczególną, pierwszą nagrodę – weekendowy pobyt w SPA Amber Cottage w Mikoszewie wraz z atrakcjami. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody, których jeszcze Wam nie zdradzimy.

Zdjęcia zostaną zaprezentowane na stronie internetowej CoffeePhoto.pl i otworzą rozpoczynającą się edycję. Zostaną również przyznane nagrody dla trzech pierwszych laureatów .

Warunkiem nadesłania pracy jest pełne zarejestrowanie się na stronie www.coffeephoto.pl i przesłanie zdjęcia konkursowego na adres: arek.wojtasiewicz@coffeephoto.pl wraz z opisem pracy, wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową (zeskanowana lub sfotografowaną).

Wymogi dotyczące zdjęć konkursowych:
- rozdzielczość: 300 dpi, długość dłuższego boku co najmniej 21cm,
- RGB lub Grayscale,
- dopuszczalne formaty: TIF, JPG z maksymalną jakością (bez kompresji).
Karta zgłoszeniowa do pobrania w PDF-ie.
Edycje potrwają do końca 2013 roku.

Kolejne tematy konkursów ogłosimy wkrótce.